preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
 

Jutarnja smjena

1 08:00-08:45
2 08:50-09:35
3 09:40-10:25
4 10:45-11:30
5 11:35-12:20
6 12:25-13:05
7 13:10-13:50
 

Popodnevna smjena

1
14:00-14:45
2
14:50-15:35
3
15:40-16:25
4
16:45-17:30
5
17:35-18:20
6
18:25-19:05
7
19:10-19:50

 

 

 

Enciklopedija




NCVVO



E-školstvo

E-školstvo

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 4. 2011.

Ukupno: 809661
Ovaj mjesec: 4258
Ovaj tjedan: 1820
Vijesti

Prihvaćeni završni radovi


Učenici kojima su prihvaćeni završni radovi iz gospodarskog prava:

1. Lovro Savinc , 4D razred

2. Martin Krištić, 4C razred

Mentor:  Antonia Elez, prof.

 

Učenici kojima su prihvaćeni završni radovi iz povijesti umjetnosti i kpb:

1.Fran Gazić, 4A razred

2. Ema Čaušević, 4E razred

3.Lucija Švađumović, 4C razred

4.Martin Granatir, 4C razred

Mentor: Gabrijela Barbarić, prof.

  1. Filip Bungić, 4.b
  2. Robert Dragić, 4.f
  3. Juraj Hrstić, 4.f
  4. Irma Vurušić, 4.a
  5. Karla Cvetković, 4.a
  6. Medina Šainovski, 4.a
  7. Sara Drkulec, 4.a
  8. Antonio Sente, 4.c
  9. Samantha Blažina, 4.d
  10. Laura Podgorski, 4.e

Mentor: Sandra Novaković Mihailica, prof.

 

Učenici kojima su prihvaćeni završni radovi iz geografije:

1. Lovro Bebek, 4A razred

2. Anita Markanović, 4E razred

3. Sofija Putak, 4F razred

4. Doris Torić, 4F razred

5. Lara Popov, 4D razred

6. Sara Diaba Kocurek, 4D razred

7. Katrin Jakuš, 4D razred

8. Lucija Kodžić, 4D razred

9. Maja Vukšan Mihalić, 4.F razred

Mentor: Marijan Gorečan, prof.

Ime i prezime

Razred

Lucija Pejar

4 D

Tomislav Fumić

4 D

Monika Božurić

4 E

Moa Gjanna Vidić Kajzer

4 F

Petra Čuček

4 F

Mentor: Željka Markanovć Kostantinov, prof.

 

Učenici kojima su prihvaćeni završni radovi iz prehrane:
 
1. Stella Borovčak 4.a
2. Ivan Čupar 4.a
3. Franjo Filić 4.a
4. Ivan Hrženjak 4.a
5. Robert Jurić 4.b
6. Karla Andrašek Cesar 4.b
7. Dora Turkalj 4.c
8. Sven Fekeža 4.d
9. Tea Soljankić 4.d
10. Emma Pekas 4.e
11. Pia Grgec 4.e 
Mentor: Tkalec Goran, prof.
 
 
Učenici kojima su prihvaćeni završni radovi iz ekonomske grupe predmeta:
 
1. Ivana Ujević 4.a
2. Magdalena Ribičić 4.a
3. Petra Gorše 4.b
4. Petra Mravinac 4.b
5. Marko Prugovečki 4.b
6. Martina Poturica 4.b
7. Sara Kezerić 4.c
8. Lorena Puškarić 4.c
9. Sabina Islamčević 4.c
10. Marija Mastanjević 4.c
11. Lorena Maljur 4.d
12. Laura Beršić 4.d
13. Mateja Marković 4.d
14. Jana Škaro 4.e
15. Andrea Šubarić 4.f
Mentor: Nemec Marina, prof.
 
 

 

Ime i prezime

Razred

1.

Filip Tkalčić

4.a

2.

Karla Ćibarić

4.b

3.

Lucija Mavračić

4.b

4.

Valentina Šaško

4.b

5.

Loredana Šprem

4.c

6.

Eva Kruneš

4.e

7.

Stela Harauzek

4.e

8.

Antonia Perša

4.e

9.

Dora Krnjak

4.f

10.

Ema Tovernić

4.f

11.

Ela Havrin-Gorenec

4.f

12.

Mia Herek

4.f

 

Mentor: Iva Habajec, prof.

 

Ime i prezime učenika

Razred

Tomislav Pustički

4a

Hrvoje Sokolić

4a

Leonardo Navarro Copa

4b

Karla Glavica

4b

Karla Blagaj

4c

Ivona Burai

4c

Grga Horvatin

4d

Marija Matić

4d

Karla Petričević

4e

Nikolina Dumbović

4e

Bruno Gajski

4e

Elenora Kristina Šupica

4e

Ana Obajdin

4e

Andrea Bošnjak

4e

Paula Petruša

4e

Paula Pleško

4e

Obrani također mogu pristupiti:

Lana Turković                                         4e

Tin Frketić                                              4b

Mentor: Mirko Galušić, prof.

 

Redni broj

Ime i prezime učenika

Razred

 

1.

Nikolina Jurić-Orlić

4.a

 

2.

Lucija Šćuric

4.a

 

3.

Ema Palaversa

4.a

 

4.

Leona Majstorović

4.a

 

5.

Iva Majstorović

4.b

 

6.

Marko Jakov Stanić

4.b

 

7.

Marija Posavec

4.c

 

8.

Gabriela Antunović

4.c

 

9.

Marko Uršanić

4.d

 

10.

Katarina Čuljak

4.d

 

11.

Marko Medenčić

4.e

 

12.

Marta Krajačić

4.f

 

13.

Helena Šestak

4.f

 

14.

Marta Grahovac

4.f

 

15.

Laura Loucki

4.f

 

16.

Tea Bartolec

4.f

 

Mentor: Sandra Zonjić, prof.

1. Tea Bogdanić  4.A
2. Veronika Roš  4.C
3. Mateja Dumenčić 4.D
4. Nika Pracaic 4.F
MentorVjekoslava Škoc, prof
 
  1. Karla tomić, 4.b
  2. Maja Jušić, 4.c
  3. Dora Višek, 4.c
  4. Dora Šporčić, 4.a
  5. Emma Petković, 4.c.

 Mentor: Boris Hrgović, prof.

 
1. Luka Antunović
2. Ana Kasalo
3. Lana Vurušić
4. Bernarda Berišić 
5. Antonio Špigelski
6. Mislav Šintić
MentorMartina Primorac Krmpotić, prof.
 
 
Učenici kojima su prihvaćeni završni radovi iz poslovne psihologije s komunikacijom:

Razred

učenik

tema

 

4.a

  1. Tea Gradečki

Socijalna percepcija u poslovnim odnosima na primjeru poslovanja u turističkom sektoru

 

prihvaćena

 

  1. Martina Čatić

Kako socijalni mediji utječu na turizam

 

prihvaćena

4.b

  1. Martina Gulić

Stres i upravljanje stresom na pimjeru poslovanja u turističkom sektoru

 

prihvaćena

 

  1. Tereza Gregl

Komunikacijska okolina u različitim kulturama i njen utjecaj na turističku djelatnost

prihvaćena

4.c

  1. Sven Jozić

Kreativnost u hotelijerstvu i turizmu

 

prihvaćena

 

  1. Marta Žabčić

Nesreće na radu i kako ih suzbiti na primjeru radnog mjesta hotelijersko-turističkog tehničara

prihvaćena

4.d

  1. Petar Mrkonjić

Kako socijalni mediji utječu na turizam

 

prihvaćena

4.e

  1. Kristina Đukić

Sukob i rješavanje sukoba u radnom okruženju na primjeru učinkovitog rješavanja pritužbe gosta

prihvaćena

 

  1. Ira Kovačević

Emocionalna inteligencija kao prediktor uspjeha u poslu hotelijersko-turističkog tehničara

prihvaćena

 

  1. Roberta Matijević

Timski rad i odlučivanje u turizmu

 

prihvaćena

 

  1. Antonija Rivić

Motivacija za zapošljavanje u hotelijerstvu i turizmu

 

prihvaćena

 

  1. Elena Rodić

Percepcija, mišljenje i stavovi turista

 

prihvaćena

 

  1. Valentina Hladika

Upravljanje emocijama u konfliktnoj poslovnoj situaciji na primjeru poslovanja hotela

nije predala iz zdravstvenih razloga

MentorMaša Močiljanin, prof.

 

Učenici kojima su prihvaćeni završni radovi iz virtualne povijesti:

  1. Patrik Vincek – Virtualni izlet na USS Missouri
  2. Patrik BUkovski – Utjecaj virtualne stvarnosti na turistički doživlja
  3. Erika Owowa – Virtualno putovanje  u Egipat – Posjet Egipatskim piramidama

MentorHano Uzeirbegović, prof. mentor



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Marija Gudelj   datum: 22. 5. 2018.

Oglasna ploča

Kalendar
« Listopad 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji



Korisni linkovi
E-learning alati
 • Tečajevi


Arhiva dokumenata





preskoči na navigaciju